Choď na obsah Choď na menu
 


Moje Trapasy

21. 1. 2011

Máš aj ty nejaký trapas??? Jasná páka! Sem=do komentárov!!!Aj ja ich mám,a že kôôôpy!!!Daaam 2 naj!

V škole v prírode sme boli na izbe 4 baby,ako 5.tačky!Ja,Sara,Paula,Nina! Mali sme si skontrolovať našu izbu,a nahlásiť problemy,aby najskor nepovedali,že sme to urobili my!!!Naša izba bola v poho,mno nešiel TV! Thaq sme to nahlasili nášmu gutovému riaditelovi a o hodku tham už bol s opravaranskym štábom hotela! TV nebola v zástrčke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V piatok shom išla do školy a zo školy s maminkou do Auparku,kúpiť si new čižmy! V pondelok som si ich s velkou radosssťou obulaaa do školy!!!Tato bol chorý a tak ma zaviedla babka taxikôm!Obula som si čižmy,mno v izbe som si zabudla mobil!Vyzula som sa,mno cela som sa vyzuť,ale NEVYZULA!!!!!!!!! Nešlo,ano jednoduch NEšLO a tak som celé 2 dni chodila s čižmou,aj som s ňou spala! Nešlo tho dole,mama mi ju ťahala,skúšala odopínať,nič! Do zipsu sa zachitila podšívka a nešlo s ňou pohnúť!Nechcela som ju zniččiť,ale MUSELA SOM!!!Sorry čižmičky,nikdy na vás nezabudnem!!!

...postupne pridám...

!copy with my zdroj!

 Your image is loading...

ale

bola by som rada,keby ste nekopčili vôbec !!! : )

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Môj trapas

(Sara, 6. 7. 2017 20:57)

Keď sme boli v škole v prírode a bol večer . Keď moja spolužiačka sprchovala ja so Soňou (mojou spolužiačkou) sme sa rozhodli že keď sa Naťa (dalšia spolužiačka)osprchuje a výde von s kúpelňe tak ju vystrašíme a keď sme boli pripravené počuli sme že niekto otváral dvere a my sme si mysleli že to Naťa ale bola to učitelka a nakoniec sme vystrašili ju.Naťa sa trochu s toho smiala.Ale bol to môj nápad a tak sa habím:(

hééhééh :D

(ViKá, 27. 1. 2011 14:55)